Paskelbta  Gru 19, 2017

„KNYGŲ KALĖDOS“ GRUZDŽIŲ AUGUSTINO GRICIAUS BIBLIOTEKOJE

kkArtėjant gražiausioms metų šventėms, visos įstaigos stengiasi, kad jų patalpos taptų puošnios ir originalios, skleidžiančios šilumą ir jaukumą. Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekos bibliotekininkės nutarė pradžiuginti bibliotekos lankytojus stiklinėje parodų salėje įkurdamos kalėdinį Gruzdžių miestelį. Kalėdoms dekoracijos buvo ruošiamos dar vasarą. Ne tik vaikai, bet ir Armino mama Aušra Belskienė, Oresto močiutė Daiva Stankienė, talkinant Gruzdžių gimnazijos mokytojai Vitai Baranauskienei, iš gipso nulipdė Gruzdžių Švč. Trejybės bažnyčią, kuri kalėdinėje parodoje pastatyta ant kalnelio ir apšviesta įvairiaspalvėmis girliandomis. Vaizduojamoje miestelio aikštėje stovi papuošta didelė eglė, o prie kiekvieno namelio po mažutę eglutę. Smagu, kai kiekvienas užeinantis į biblioteką stabteli pažiūrėti parodos, paieškoti kurioje vietoje stovi jo namai. Vaikų skyriaus langus puošia Žiema berianti snaiges, o suaugusiųjų skyriuje ant langų sniegą beria karpyti angelai.
Kiekvieną užėjusį į biblioteką džiugina „Knygų Kalėdų“ akcijos metu bibliotekos skaitytojų dovanotos knygos, kurios sudėtos ant papuošto staliuko. „Knygų Kalėdų“ staliuką pirmoji papuošė savo dovanotomis knygelėmis Austėja Vainauskytė. Vaikai nekantriai laukia kada galės pradėti skaityti rašytojos Rebekos Unos knygas ,,Kiemo seklys Tomas ir Valius“, kurias mūsų bibliotekai padovanojo pati autorė. Tituliniame lape rašytoja parašė: ,,Vaikučiai, padėkit Tomui apginti VALIŲ nuo priešų, ištraukti draugą iš Rūsio ir nusipirkti 18 PORCIJŲ LEDŲ“ ir padėjo parašą. Jaunieji skaitytojai džiaugiasi, kad knygą skaityti su autografu bus žymiai maloniau.
Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekos bibliotekininkes džiugina ne tik artėjančios šventės, bet ir pats jų laukimas, ruošimasis joms, todėl jos kurią jaukią aplinką, kuri pradžiugintų ir į biblioteką užeinančius gruzdiečius.

Liongina Šufinskienė ir Jurgita Jasiškytė,
Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekos vyresniosios bibliotekininkės

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 1,729
RYTMETYS VOVERIŠKIŲ BIBLIOTEKOJE
ŽADŽIŪNUOSE „KNYGŲ KALĖDOS“ ADVENTO ŠVIESOJE“

Nėra komentarų