Paskelbta  Gru 29, 2017

KALĖDŲ LAUKIMAS RINGUVĖNŲ BIBLIOTEKOJE

C

Kalėdos – žiemos šventė, apipinta stebuklais, šiluma ir dovanojimo džiaugsmu. Puošiame namus, aplinką. O kaip smagu puošti eglutę ar namus savo sukurtais žaisliukais ar dekoracijomis. Juk savo rankomis darytas žaisliukas ar dekoracija yra daug mielesnis.
Laukdama gražiausių metų švenčių – Kalėdų Ringuvėnų biblioteka pasipuošė. Paruošta:  senų atvirukų paroda „Kalėdinių atvirukų įvairovė“, akcijos „Knygų Kalėdos“ reklama su šalies Prezidentės  Dalios Grybauskaitės inicijuojamos akcijos „Knygų Kalėdos“ plakatais, skrajutėmis. 2017 m. gruodžio 12 d.  vyko edukacinis užsiėmimas „Balto apkloto sušildytos“.  Vaikai bibliotekoje susirinko pabūti kartu, pasidalinti didžiųjų švenčių laukimo nuotaikomis ir draugiškai parodyti savo darbelį. Renginio dalyviai sužinojo, kaip galima iš paprastų medžiagų pasidaryti gražių kalėdinių papuošimų. Su vaikais iš paprasto žurnalinio popieriaus skiaučių vėrėme puošnias kalėdines eglutes.
Gruodžio 22 d. kartu kaimo bendruomene organizuota literatūrinė popietė „Įžiebkim magišką Kalėdų eglutę“, skirta akcijai „Knygų Kalėdos“. Renginio metu bibliotekininkė Janina Butnorienė papasakojo susirinkusiems apie akciją, kuri kviečia dovanoti naujų knygų savo bibliotekai. Popietės metu buvo kalbėta apie adventą, viltingo laukimo laiką, žvakių simboliką. Įžiebę šventinę eglutę, sulaukėm Kalėdų senelio su dovanų maišu. Vakaras tęsėsi prie arbatos puodelio, skambėjo kalėdinės  dainos, nuotaikingi eilėraščiai ir sveikinimai bei linkėjimai vieni kitiems.

Janina Butnorienė,
Ringuvėnų bibliotekos bibliotekininkė

 

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 1,582
INOVATYVIŲ TECHNOLOGIJŲ MOKYMAI AUKŠTELKĖS BIBLIOTEKOJE
„SMĖLIO SPALVŲ TERAPIJA‘‘ KAIRIŲ BIBLIOTEKOJE

Nėra komentarų