Paskelbta  Gru 20, 2016

KALĖDINIS RENGINYS „BALTO ANGELO BELAUKIANT“ ŽADŽIŪNŲ BIBLIOTEKOJE

knygu-kalGruodžio 18 dieną  Žadžiūnų biblioteka, kartu su kaimo bendruomene pakvietė vaikučius ir jų tėvelius į adventinį – kalėdinį renginį „ Balto angelo belaukiant‘‘.
Renginio vedančioji Vilma Skirmantaitė-Čiūdarienė supažindino vaikus ir jų tėvelius su senaisiais advento papročiais, šoko, žaidė adventinius žaidimus, atsakinėjo į klausimus. Vaikučiai degė vandenyje plaukiojančias žvakutes su artėjančių 2017 metų  linkėjimais.
Renginio metu vyresnioji bibliotekininkė Ona Skirmantienė pristatė knygų parodą vaikams „Nepamirškime senolių papročių“.  Norintiems daugiau sužinoti apie adventinį laikotarpį, Kūčių, Kalėdų papročius bei tradicijas bibliotekininkė pasiūlė perskaityti bibliotekoje esančias knygas – Danutės Brazytės-Bindokienės  „Lietuvių papročiai ir tradicijos“,  Vinco Kudirkos „ Kūčių naktis“. Bibliotekininkė padėkojo prisidėjusioms  prie  „Knygų Kalėdų“ akcijos ir padovanojusioms bibliotekai knygų: Janinai Piščikienei, Aldonai Michailovai, Elorai Povilaitytei, Onai Niekienei, Anželikai Skirmantienei.
Į renginį atvyko ir Radviliškio rajono Šniūraičių kultūros namų jaunimo dramos teatro studija,  vadovaujama Audronės Motiejūnienės. Buvo rodomas spektaklis „ ROPĖ“. Vaikučius labai sužavėjo linksmieji spektaklio personažai.
Bendruomenės pirmininkas Vytautas Buivydas nuoširdžiai dėkojo visiems susirinkusiems, linkėjo, kad prie Kūčių bei Kalėdų stalo sėstume su gerais jausmais širdyse savo artimiesiems.  Kad Dievas mums suteiktų sveikatos, gero sutarimo ir gerovės.     Ir vaikai, ir tėveliai aktyviai dalyvavo vakaronėje, atsakinėjo į klausimus, atliko užduotis. Laikas prabėgo nepastebimai. Praeities tradicijų įkvėpti, visi į savo namus sugrįžo kupini susikaupimo, su viltimi sulaukti  jaukaus Kūčių vakaro, linksmų Kalėdų.

Ona Skirmantienė,
Žadžiūnų bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

 

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 1,682
FOTOGRAFIJŲ KONKURSO „AŠ IR ŠVIEČIANTI BIBLIOTEKA“ APDOVANOJIMAI
ŠVENTINĖ POPIETĖ „KAD ŠIRDIS, ŠIRDĮ ŠILDYTŲ“ VARPUTĖNŲ BIBLIOTEKOJE

Nėra komentarų