Paskelbta  Rgs 12, 2016

,,JAU SUGRĮŽOME IŠ VASAROS, IŠ PASAKOS DAR NE…“

regular_vasarasuknyga_spalvotasKurtuvėnų bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Aurelija Kniurienė aktyviai dalyvavo skaitymų ,,Vasara su knyga“ renginiuose. Birželio 1-ąją dieną į biblioteką buvo pakviesti Kurtuvėnų mokyklos pradinių klasių mokiniai, kurie buvo supažindinti su Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos organizuojamu ,,Vasaros skaitymo iššūkiu“. Aptarta knygų paroda ,,Ką skaityti vasaros kelionėje“, diskutuota tema ,, Skaitymas — atostogos, džiaugsmas, malonumas“.
Birželio 10 dieną vyko valandėlė ikimokyklinio ugdymo įstaigos ugdytiniams – ,,Vasaros glėbyje pasaka atgyja“. Vaikų žaidimų aikštelėje mažieji skaitytojai susitiko su ,,kiškių šeimyna“( kiškiene – Aurelija Kniuriene, kiškučiais – Skaiste Stankevičiūte ir Kęsmina Uznyte).
Birželio 28 dieną renginyje ,,Eime į pievą“ bibliotekininkė, ta pati ,,kiškienė nuo Vyžūnų“ , ieškodama savo sūnaus parodė daug ir įvairių knygučių, pravedė žaidimų, dainavo daineles apie kiškučius. Po to visi ėjo ieškoti ,,Ilgaausio“. Vaikai buvo paskatinti saldžiais prizais.
Liepos 29 dieną į biblioteką atėjo pradinių klasių ugdytiniai, kurie aptarė vasarą skaitomas knygutes, rekomendavo skaityti patikusias knygas draugams.
Rugsėjo 7 dieną užbaigiant renginių ciklą ,,Vasara su knyga“ valandėlėje ,,Jau sugrįžome iš vasaros, iš pasakos dar ne“ vaikai pasakojo, kokias knygutes ir kiek jų perskaitė. Daugiausia per vasarą knygų perskaičiusiom Gretai Grigalaitytei ir Skaistei Stankevičiūtei buvo įteiktos Prano Mašioto knygutės  „Paliegusi obelis“. Vaikai žaidė žaidimus, atliko įvairias užduotis.

Aurelija Kniurienė,
Kurtuvėnų bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 1,586
AR JAU PASTEBĖJOTE NAUJAS ŠIAULIŲ RAJONO BIBLIOTEKŲ IŠKABAS?
ŠALIES BIBLIOTEKININKŲ KŪRYBOS RINKTINĖJE – JURGITOS JASIŠKYTĖS IŠSKIRTINĖS EILĖS

Nėra komentarų