Paskelbta  Rgp 13, 2019

JAMES HENRY. FROSTO VIDURNAKTIS

Frosto vidurnaktis / James Henry. – 2019. – 493, [1] p. – (Detektyvų serija) UDK: 821.111-312.4.

Ketvirtoji knyga iš serijos apie detektyvą Frostą, kurią po autoriaus mirties tęsia James Henry – „Frosto vidurnaktis“. Skaitytojų ir TV žiūrovų pamėgtas personažas ir vėl tiria sudėtingą bylą, įtraukdamas į vidinės įtampos kupiną britišką detektyvą.
1983 metų rugpjūtis. Dentono miestelis ruošiasi detektyvo seržanto Voterso ir Kim Mails vestuvėms. Likus vos savaitei iki vedybų bažnyčios kieme randamas nužudytos jaunos moters kūnas ir idiliška vestuvių erdvė tampa nusikaltimo vieta. Bažnyčia uždaroma tyrimui.
Detektyvas inspektorius Džekas Frostas pastaruosius tris mėnesius buvo likęs be namų. Po to, kai jo žmonos šeima pardavė jų santuokoje įsigytą namą, Frostas gyveno pas detektyvę Sju Klark. Tačiau ji turi rūpinti kūdikiu, o be to, netrukus turi atvykti jos mama. Taigi Frostui teks ieškoti vietos kitur. Tačiau kaip vyriausias Voterso pabrolys, Frostas pirmiausia turi išsiaiškinti bažnyčios kieme nužudytos merginos paslaptį. Ar pavyks jam pamiršti asmenines problemas ir vėl būti detektyvu bei dirbti taip, kaip iš jo ir tikimasi? Kaip ten bebūtų, knygoje „Frosto vidurnaktis“ paaiškės, kad rugpjūtis Dentone pasitaikė itin nevykęs.

Po James Henry slapyvardžiu iš tiesų slepiasi rašytojų duetas. Tai du autoriai – James Garbutt ir Henry Sutton.
Pirmą kartą detektyvas Džekas Frostas pasirodė radijo pjesėje 1977 metais. Vėliau R. D. Wingfieldas sukūrė šešis romanus apie šį detektyvą.

Pirmoji knyga apie Frostą po autoriaus R. D. Wingfieldo mirties (2007 m.) buvo išleista 2011 metais.

„Frosto prisilietimas“ yra vienas populiariausių detektyvinių serialų Didžiojoje Britanijoje, tęsiantis geriausias „Midsomerio žmogžudysčių“ tradicijas. Šis serialas jau užkariavo ir Lietuvos žiūrovų širdis, taip pat daugelis jau spėjo pamėgti ir knygas apie detektyvą Frostą.

Parengta pagal: https://www.patogupirkti.lt/knyga/frosto-vidurnaktis.html

Kategorijos Anotacijos
Pasidalinti įrašu
  • 609
COLLEEN MCCULLOUGH. ERŠKĖČIŲ PAUKŠČIAI
JULIJA TAREILĖ. JEI SIENOS PRABILTŲ…

Nėra komentarų