Paskelbta  Rgp 14, 2019

INGAR JOHNSRUD. KRYŽIUS

Kryžius / Ingar Johnsrud. – 2019. – 507, [2] p. UDK: 821.113.5-312.4.

Trilogijos apie Oslo policininką Fredriką Beierį trečioje serijos knygoje „Kryžius“ kriminalinė byla susilies su paties detektyvo gyvenimo istorija.

Paslapčių vis daugėja. Vienoje Oslo automobilių plovykloje randamas vieno vyriausybės pareigūnų kūnas. Vyrui peršauta kirkšnis ir jis paliktas lėtai ir skausmingai mirti. Jo gyvenimo paslaptis tyrusi televizijos reporterė dingsta praėjus vos kelioms dienoms po jo mirties. Tačiau ją domino ne tik mirusiojo gyvenimas. Ji rinko informaciją ir apie Fredriko Beierio tėvą.

Ši mįslinga byla vis labiau ir labiau smelkiasi į Fredriko asmeninį gyvenimą bei jo praeitį, tad pareigūnui darosi neramu. Kuo jis iš tiesų gali pasitikėti? Keistai elgiasi net jo partnerė Kafa Ikbal – atrodo, lyg ji kažką slėptų. O nežinomas asmuo policininkų pokalbių klausosi per blakę.

Fredriko pasaulis byra – griūna visi įsitikinimai ir tiesos, kurias jis manė žinąs. Uždanga krenta ir akinančios šviesos apšviesti ima ryškėti tamsios paslapties kontūrai.

„Kryžius“ – trečioji norvegų rašytojo Ingar Johnsrud trilogijos dalis apie kriminalistus Fredriką Beierį ir Kafa Ikbal. Tai tarptautinio pripažinimo ir sėkmės susilaukęs rašytojas, lyginamas su tėvynainiu, trilerio žanro meistru Jo Nesbo.

Parengtapagal: https://www.patogupirkti.lt/knyga/kryzius.html

Kategorijos Anotacijos
Pasidalinti įrašu
  • 699
GEORGE R.R. MARTIN. KARDŲ AUDRA
LUTZ SEILER. KRUZAS

Nėra komentarų