Paskelbta  Geg 02, 2018

GRUZDŽIŲ AUGUSTINO GRICIAUS BIBLIOTEKA PRIPAŽINTA KŪRYBIŠKIAUSIA BIBLIOTEKA 2017

2018 m. balandžio 19 d. Vilniaus miesto centrinėje bibliotekoje  įvyko Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų  asociacijos visuotinis narių ataskaitinis-rinkiminis susirinkimas ir renginys „Viešųjų bibliotekų patirtis ir raidos perspektyvos“. Vienas svarbiausių šio renginio akcentų – pagerbtos bibliotekos, nugalėjusios Metų nominacijų konkurse.
Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Gruzdžių Augustino Griciaus struktūriniam teritoriniam padaliniui suteikta nominacija „Kūrybiškiausia biblioteka 2017: už įdomias iniciatyvas skaitymo skatinimo srityje“.
Tai jau antrasis  Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos apdovanojimas Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacijos konkurse. 2014 m. paskelbtame konkurse Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Gilaičių struktūriniam teritoriniam padaliniui suteikta nominacija „Netradicinė biblioteka 2013: už inovatyvią veiklą panaudojant informacines technologijas, netradicinių paslaugų plėtrą ir dermę su tradicinėmis paslaugomis“.

Džiaugiamės ir sveikiname Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekos darbuotojas: Jurgitą Jasiškytę ir Lionginą Šufinskienę!

Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
Informacijos ir kraštotyros skyriaus inf.

Nuotraukos Robertos Rasikienės

 

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 1,854
RINGUVĖNŲ BIBLIOTEKA PAMINĖJO NACIONALINĘ BIBLIOTEKŲ SAVAITĘ
NACIONALINĖ LIETUVOS BIBLIOTEKŲ SAVAITĖ ŠIAULIŲ RAJONE

1 Comment