Paskelbta  Sau 02, 2020

GRUODŽIO MĖNESĮ VYKĘ RENGINIAI VARPUTĖNŲ BIBLIOTEKOJE

Gruodis – ypatingas mėnuo. Norisi daryti gerą, kažką malonaus kitam, kad pajaustum Kalėdų dvasią širdy. Pirmiausia su aktyviausiomis bibliotekos skaitytojomis nuvykome į senelių globos namus „Kitada“ edukaciniam užsiėmimui ir padarėme adventinį vainiką. Sudėjome senelių išsirinktus, jiems labiausiai patikusius papuošalus.
2019 m. gruodžio 9 dieną, seneliai atvyko į popietę, piešėme ir spalvinome kiekvienas savo fraktalą, pasitikrinome savo dvasinę būklę, nes bibliotekos patalpoje vadovė pasikalbėjo su kiekvienu dalyviu atskirai ir pateikė savo įžvalgas ir patarimus. Tai buvo neįtikėtinai įdomu. Gruodžio 16-ąją organizuotas dar vienas edukacinis užsiėmimas pas senelius, gaminome žaisliukus, kuriais seneliai papuošė savo kambarius.
Gruodžio 12-ąją biblioteką aplankė gausus vaikučių ir jų tėvelių būrys iš Kuršėnų darželio „Nykštukas“. Šokome, žaidėme, vaišinomės ir  supažindinome vaikučius su  Varputėnų biblioteka. Gruodžio 13-ąją bibliotekininkė Vida Bernotienė ir skaitytoja Virginija Sutkienė, Varputėnų bendruomenės Kalėdų eglutės įžiebimo šventėje – dalyvavo kaip nykštukai. Personažai pokštavo, apdovanojo nusipelniusius darbais, atlikusius įvairias užduotis, vaikučius, bendruomenės pirmininkę Danutę Rupšienę, skaitė Kalėdinę pasaką, kuri mokė visus, kaip prisikviesti pas save Kalėdų dvasią. Gruodžio 23-ąją – gerumo akcija senelių globos namuose. Nykštukas su aktyviausiomis skaitytojomis –  Virginija Kiukštiene, Stase Dobrovolskyte, Eugenija Rupšiene ir jos anūkėliu Kristupu, nuvyko sveikinti senelių su artėjančiomis šventėmis. Aplankėme visus gyvenančius senelius, kiekvienam įteikėm saldainių, keksiukų ir kitų gardumynų. Palinkėjom gražių švenčių darbuotojoms ir seneliams.

Vida Bernotienė,
Varputėnų bibliotekos bibliotekininkė

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 729
ĮVYKĘ RENGINIAI. 2020 M. SAUSIS
LRT PROJEKTAS „ŽIEMOJIMAS SU OPERA“

Nėra komentarų