Paskelbta  Bir 18, 2020

  GILAIČIŲ BIBLIOTEKOS SAVANORIUI KNYGA IŠ ŠVEDIJOS

Aktyvų Gilaičių bibliotekos  skaitytoją, savanorį, kraštotyrininką Augustą Jasiūną, neseniai pasiekė Švedijoje gyvenančios kūrėjos Sigitos Kubilienės knyga „Katytės Matildos istorijos“. Šis kūrinys unikalus tuo, kad knygos viršelis iliustruotas Gilaičių kaimo vaikų piešiniais. 2019 metų rugpjūčio mėnesį autorė, viešėdama Gilaičių  bibliotekoje, ir pristatydama knygą vaikams  „Laumės pasaka“ susitikimo dalyvių paprašė nupiešti savo  augintinius kačiukus, kurie ir tapo Sigitos naujos knygos herojais.

2020 metų  balandžio mėnesį Kužiuose buvo numatytas  šios knygos pristatymas, tačiau  visus planus sujaukė karantinas. Iš Žemaitijos, Alsėdžių miestelio,  kilusi Sigita Kubilienė, jau ne vienerius metus gyvena, dirba ir kuria Švedijoje. Savo knygas leidžianti lietuvių, anglų, švedų  kalbomis, Sigita, tiki, kad  atsiras galimybė pristatyti savo naująjį leidinį Gilaičių bei Kužių vaikams.
O šiuo metu siunčia kvepiantį vasara laišką:

Ir vėl vasara! Margaspalviais drugeliais skraido po rasotas pievas. Laikas lekia taip greitai! Bet šilti susitikimai palieka gerus prisiminimus ilgam. Atrodo visai neseniai, pakviestos Gilaičių bibliotekininkės  Ritos, kartu su Lietuvos balso dalyve Deimante, lėkėme automobiliu dulkėtais keliais į Gilaičius. Į smagų susitikimą – knygelės „Laumės pasaka“ pristatymą. Abi jaudinomės. Bet buvome sutiktos labai šiltai. Po knygelės pristatymo visi dalyvavę piešė savo katinus. Buvau pažadėjusi, kad visų piešiniai bus sudėti į dar tada rašoma knygą vaikams: Katytės Matildos istorijos. Taip ir yra! Mielieji ir šaunieji Kužių gimnazijos moksleiviai ir Gilaičių kaimo vaikai, ačiū jums, už puikius piešinius, papuošusius knygelę! Noriu jums palinkėti šiltos vasaros ir sparnuotų svajonių! Nes kaip knygos herojė sako:svajonės pildosi! Tiems, kurie jau paliekate Kužių gimnaziją, linkiu didelės sėkmės įgyvendinant savo svajones! Būkite tvirti ir sėkmė jus lydės!Aš irgi turiu vieną svajonę! Susitikti su jumis naujosios knygos pristatyme!Tikiuosi, kad mano svajonė išsipildys! Gražios vasaros! Svajokite!“, – Sigita.

Rita Bielskienė,
Gilaičių bibliotekos bibliotekininkė

Sigitos Kubilienės nuotraukos

 

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 499
BIBLIOTEKA TĘSIA ŽAIDIMO „PETANKĖ“ PAMOKAS PO ATVIRU DANGUMI
VASARA SU MUZIKA GINKŪNŲ VAIKŲ DIENOS CENTRE

Nėra komentarų