Paskelbta  Lap 24, 2016

FOTOGRAFIJŲ IR ŽAISLŲ PARODOS „STEBUKLAI IŠ SENELIŲ ŽAISLŲ DĖŽĖS“ PRISTATYMAS

Lapkričio 23 dieną Bubių kultūros salėje vyko fotografijų ir žaislų parodos „Stebuklai iš senelių žaislų dėžės“ pristatymas. Tai baigiamasis projekto „Žvilgsnis į senelių žaislų dėžę“ renginys. Projektas dalinai finansuotas iš Šiaulių rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos. Šio projekto tikslas buvo istorinės atminties atgaivinimas, fiksavimas, kaupimas ir sklaida visuomenei, ugdant jaunimo toleranciją, patriotiškumą ir savanorystę. Projekte dalyvavo 70 Bubių seniūnijos gyventojų, iš jų 52 jaunuoliai. Įvairiose laikmenose užfiksuoti 27 žmonių, kilusių iš seniūnijos miestelių ir kaimų, pasakojimai. Projektą vykdė Bazilionų, Bubių ir Gilvyčių bibliotekos.
Į renginį susirinko Bubių seniūnijos gyventojai taip pat dalyvavo Šiaulių rajono savivaldybės Jaunimo reikalų tarybos koordinatorė Simona Dambrauskienė, Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vyriausioji metodininkė Audronė Kiršinaitė, kultūrinės veiklos vadybininkė Roberta Rasikienė. Bubių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Jūra Valuckienė pristatė projekto įvykdytas veiklas, jose dalyvavusius asmenis bei edukacijų metų pagamintus žaislus. Taip pat dalyviai galėjo susipažinti su parengtu fotografijų stendu, kuriame atsispindėjo įvykusių edukacijų akimirkos, taipogi senovinės žaislų fotografijos. Aktyviausia projekto dalyvė bubietė Zofija Popovienė pademonstravo vaikystėje pasigaminamą lėlę, taip pat kita bubietė Stefanija Pauliuščenkienė mokė moksleivius žaidimo „Į kamarą“. Bazilionų bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Asta Platiakienė mokė vaikus ir suaugusius žaisti „Kerėblą“.
Ypatingą įspūdį visiems paliko „teta iš Gruzdžių“, tai bobutės – lėlės personažas, kurį originaliai atliko Grudžių Augustino Griciaus bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Jurgita Jasiškytė, jos pasakojimas „Pasakų pasaka“ užbaigė projekto renginį.

Jūra Valuckienė,
Bubių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

Nuotraukos Robertos Rasikienės,
Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos kultūrinės veiklos vadybininkės

savivaldybe

 

 

 

 

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 1,767
UŽSIĖMIMAS „SENO ŽAISLO ISTORIJA“ AUKŠTELKĖS BIBLIOTEKOJE
VAKARONĖ „MEILĖ IR ILGI RUDENS VAKARAI“ RINGUVĖNŲ BIBLIOTEKOJE

Nėra komentarų