Paskelbta  Bal 27, 2016

„EKSLIBRIS GERIAU NEI SRIUBA“

Nuo balandžio 22d. iki gegužės 16 d.   Kairių bibliotekoje veikia šiaulietės dailininkės Lolitos Putramentienės -Braza  ekslibrisų paroda ,,Ekslibris geriau nei sriuba‘‘, skirta 16 Nacionalinei bibliotekų savaitei ir Bibliotekų metams.

,,Pastarąją gaminame ir kuriame fizinio alkio vedami. Pilnas skrandis tikrai neduos signalo smegenims „pirmyn į kūrybą“. TAČIAU, kūrėjas, sumąstęs dėl įvairių paskatų sukurti ekslibrį, turės įvairių pasiteisinimų. Visi jie labai gražūs, o alkanas kūrėjas žengia truputį tolėliau , nei sotus. Kartais knygos ženklas gali uždirbti ir sriubai…Tad kodėl jis yra dar geriau? Man atrodo, kad jis yra labai individualaus skonio, kitas jo gali ir nemėgti. Tačiau, kai pamėgs daugelis, pabandys prie jo prisiliesti ir kiti…
Ekslibris metams bėgant tampa mano neatskiriama gyvenimo dalimi: poilsiu, pramoga, pažinimu, pokalbiu, istorija, nuotykiu, džiaugsmu, dovana, prisiminimais ir pačiu gyvenimu.. Jis ištikimas, nepamainomas, įdomus ir paslaptingas, protingas ir kantrus. Jis moka laukti, bet jo pamiršti neįmanoma.Tai amžinai trunkanti draugystė. Jei mūsų vieną dieną nebebus, jis liks, nes ekslibris-nemirtingas. Tai mano indentifikavimo ženklas, tai mano žaidimo erdvė, intelektuali dėlionė, skanūs atradimai ir nauji kūrybos horizontai.
Tai štai, kodėl EKSLIBRIS geriau nei sriuba, nes kartą paragavęs, skonio nepamirši visą gyvenimą.“
/ Lolita Braza , 2016/

Maloniai kviečiame aplankyti parodą!

Ramutė Preimontienė,
Kairių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 1,797
NACIONALINĖ BIBLIOTEKŲ SAVAITĖ VOVERIŠKIŲ BIBLIOTEKOJE
RENGINIAI RINGUVĖNŲ BIBLIOTEKOJE, SKIRTI NACIONALINEI BIBLIOTEKŲ SAVAITEI

Nėra komentarų