Paskelbta  Gru 18, 2017

EGLUTĖS ĮŽIEBIMO ŠVENTĖ KUŽIUOSE

2017 m. gruodžio 14 d.  pilnutėlėje Kužių seniūnijos salėje galėjai pajausti sparčiai artėjančių Kalėdų nuotaiką. Eglutės įžiebimo šventėje dalyvavo Kužių vaikų lopšelio-darželio ugdytiniai, Kužių gimnazijos mokiniai bei jų mokytojai,  miestelio bendruomenės nariai. Renginio vedėjai  Kalėdų Nykštukas ( Augustas Jasiūnas) ir  Nykštukienė ( Rita Bielskienė) visus dalyvius kvietė tinkamai pasiruošti ateinančioms Kalėdoms, atrasti šventės spalvas ir Kalėdinį šurmulį. Kalėdų Nykštukui teko svarbi dar viena užduotis – tapti metraštininku ir užrašyti kas vyko tądien  šventiniame renginyje.  Visi aktyviausi dalyviai buvo ne tik paskatinti saldžiais siurprizais, bet ir jų vardai įrašyti į nepaprastąjį metraštį. Šiltais aplodismentais buvo sutikta Kužių seniūnijos seniūnė Jolanda Rudavičienė,  kuri pasveikino  susirinkusius su artėjančiomis šventėmis.
Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Gilaičių bibliotekos projekto „ Gilaičių knygos teatro įkūrimas“ Justino Marcinkevičiaus spektaklis „Grybų karas“  (režisieriai Gintarė ir Modestas Vaitkevičiai) sulaukė didelio žiūrovų dėmesio. Stebėjusiems spektaklį patiko klasės draugų, bendramokslių ar šiaip pažįstamų  įtaigiai ir žaismingai spektaklyje sukurti vaidmenys, o ir patys aktoriai – projekto dalyviai,  galėjo čia ir dabar pasijusti tikromis teatro žvaigždutėmis.
Po spektaklio – iškilmingai įžiebta salėje esanti eglutė, o šventės rengėjai visus  dalyvius pakvietė vakare nepatingėti ateiti prie didžiosios miestelio eglutės,  kuri jaunesnius ir vyresnius  miestelio gyventojus džiugins iki trijų karalių.

Rita Bielskienė,
Gilaičių bibliotekos bibliotekininkė

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 1,557
VARPUTĖNŲ BIBLIOTEKOJE EDUKACINĖ POPIETĖ „KALĖDŲ JAUKUMĄ KURIAME KARTU“
EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS BRIDŲ BIBLIOTEKOJE

Nėra komentarų