Paskelbta  Kov 29, 2016

EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS RINGUVĖNŲ BIBLIOTEKOJE

Kovo 24 d. Ringuvėnų bibliotekos vyresiosios bibliotekininkės Janinos Butnorienės sukviestos kaimo bendruomenės moterys rinkosi į edukacinį užsiėmimą „Margas margas margutis“.
Edukacinį kiaušinių marginimo užsiėmimą vedė tautodailininkė, Drąsučių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Asta Urbelienė. Biblioteka virto mažomis jaukiomis dirbtuvėlėmis, kvepiančiomis muilu, su daugybe spalvų vilnos. Klausydamos  Astos patarimų, edukacinio užsiėmimo dalyvės
pačios margino kiaušinius, retkarčiais džiaugsmingai žvelgdamos į savo ir kaimynės margutį. Edukacinio užsiėmimo vedančioji žarstė visoms patarimus, juokavo ir gyrė visų dalyvių margučius. Gražiausio nerinkome. Išmokti vėlimu marginti margutį gali kiekviena – tai savęs išbandymas. A. Urbelienė patarė marginti kiaušinius su šeimos nariais: dukromis, sūnumis, anūkais. Tai padeda šeimos santykiams. Tokie užsiėmimai suartina šeimos narius ir kiaušinių marginimas tampa šeimos tradicija.
Bendruomenės pirmininkė Ona Gedaminskienė ir vyresnioji bibliotekininkė Janina Butnorienė nuoširdžiai padėkojo Astai Urbelienei už malonų bendravimą, už atsakingai ir kruopščiai paruoštą ir pravestą edukacinį užsiėmimą.
Renginio metu bendruomenės moterys galėjo pasigrožėti ir Astos nertais bei megztais rankdarbiais.

Janina Butnorienė,
Ringuvėnų bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

 

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 1,678
EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS ŠAKYNOS BIBLIOTEKOJE
MONIKOS DOMEIKIENĖS KNYGOS VAIKAMS „KITOKS PASAULIS“ PRISTATYMAS GINKŪNŲ BIBLIOTEKOJE

Nėra komentarų