Paskelbta  Bal 19, 2019

EDUKACINĖS-KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS „RID RID MARGUTIS“ DRĄSUČIŲ BIBLIOTEKOJE

Kasmet, atbudus pavasariui ir sugrįžus paukščiams, švenčiama gražiausia pavasario šventė – Velykos. Kiekvienas vaikas savo šeimoje savaip švenčia šią šventę, tačiau yra bendri lietuvių liaudies papročiai, kurių visi laikomės. Kiaušinių marginimas, jų ridenimas, daužymas prieš suvalgant – tikrinant kieno margutis yra stipriausias.
2019 m. balandžio 9 d. popietę Drąsučių kaimo vaikai rinkosi į edukacines-kūrybines dirbtuves „Rid rid margutis“. Drąsučių bibliotekos bibliotekininkė Neringa Skėrytė vaikus supažindino su nauju, dar nematytu kiaušinių marginimo būdu. Užsiėmimo dalyviai naudojo popierinį rankšluostį ir įvairiausių spalvų dažus. Kiekvienas stengėsi, kad jo margutis būtų pats gražiausias. O kokie margučiai gavosi, galėsime pamatyti prieš pat Velykas Drąsučių bibliotekoje.
Po edukacinio užsiėmimo Drąsučių kaimo vaikai ir jaunimas papuošė Velykinį medelį. Nuoširdžiai dėkojame Drąsučių bendruomenei už paruoštą medelį ir spalvingus margučius. Džiaugiamės, kad velykinis medelis mus džiugins visą šventinį laikotarpį.

Neringa Skėrytė,
Drąsučių bibliotekos bibliotekininkė,

Inga Jonuškienė,
ŠRSKC Drąsučių filialo
kultūros renginių organizatorė

 

 

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 722
KURŠĖNŲ VYTAUTO VITKAUSKO BIBLIOTEKOJE EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS „SKREBINIMO TECHNIKA ATVIRUKE“
EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS GILVYČIUOSE „MARGUČIŲ MARGINIMO RAŠTAI“

Nėra komentarų