Paskelbta  Bir 13, 2018

EDUKACINĖ VALANDĖLĖ ROMUČIŲ BIBLIOTEKOJE

Gyveno Strykt Pastrykt kiškis
Jis buvo geras, neišdykęs.
Šimtus laiškų vaikai jam rašė:
Visi lyg vieno į svečius jo prašė.

Ir sugalvojo, suplanavo.
Jis į biblioteką atkeliavo.
Čia jis sutiks ne vieną vaiką
Ir praleis su jais gražų laiką.

/E. Mieželaitis  „Zuikis Puikis“/

2018 m. birželio11 dienos popietę Romučių bibliotekininkė pakvietė vaikus į edukacinę valandėlę. Čia vaikus pasitiko kiškis (bibliotekininkė Janina Butnorienė), kuris labai norėjo sužinoti kas  yra biblioteka, kurioje kaip pasakojo jo tėveliai, yra labai daug įdomių knygų vaikučiams, kur atsiveria knygų, žinių, informacijos ir kultūros pasaulis, kur galima bendrauti, ieškoti, kurti.
O, kad galima bibliotekoje kurti kiškis įsitikino pats. Į biblioteką su 3D pieštukais atvyko viešnia iš Kuršėnų miesto Vytauto Vitkausko bibliotekos Karolina Jasiukevičiūtė, kuri vaikams  pristatė šią edukacinę naujovę. 3D pieštukas sugebantis piešti ne tik ant popieriaus, tačiau ir erdvėje. Kiekvienas vaikas galėjo išbandyti šią priemonę.
Ačiū Karolinai už edukacinę pamokėlę mūsų mažiesiems skaitytojams.
O po piešimo, bibliotekininkė vaikams palinkėjo gražių atostogų, įspūdingų nuotykių. Primindama, kad nepamirštų knygų ir bibliotekos, įteikė aktyviausiems bibliotekos lankytojams padėkas ir pakvietė knygų mėgėjus dalyvauti  akcijoje  „Vasara su knyga“,  priimti skaitymo iššūkį ir leistis į vasaros nuotykį. „Vasara su knyga“ – tai žaismingos varžytuvės, kurios vyks iki rugpjūčio pabaigos.

Janina Butnorienė,
Romučių bibliotekos bibliotekininkė

 

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 1,129
„ZUIKIŲ SUĖJIMAS“ KURTUVĖNŲ BIBLIOTEKOJE
JAUNIMAS FILMUOJA IR IMA INTERVIU KURŠĖNUOSE

1 Comment