Paskelbta  Bir 08, 2018

EDUKACINĖ POPIETĖ „AŠ LAIMINGAS GYVENDAMAS LIETUVOJE“ ŠIUPYLIŲ BIBLIOTEKOJE

Visa ko pradžia yra ten, toli vaikystėje, kur žmogus pirmą kartą supranta, kad pasaulyje jis gyvena ne vienas, kad jo rankos, ir širdis privalo ką nors pridengti nuo skausmo, prievartos, melo, kad jis privalo būti žmogumi. Tai aukščiausia ir sunkiausia pareiga.

/Justinas Marcinkevičius/

2018 m. birželio 6 dieną vėl suskambėjo vaikų juokas Šiupylių bibliotekoje. Vaikučius ir jų mamytes sukvietė edukacinė popietė ,,Aš laimingas gyvendamas Lietuvoje“, skirta Tarptautinei vaikų gynimo dienai. Šventės pradžioje svečiai galėjo pasidžiaugti vaikų piešinių vasariška parodėle. Gerą nuotaiką sukūrė Šiupylių bibliotekos vaikų klubas ,,Smalsučiai“. Jie parodė vaidinimą pagal Lietuvių liaudies pasaką „Varna ir sūris“, kurios pabaigą sukūrė netradiciškai – lapė su varna susitaikė ir pasidalino sūriu – nugalėjo draugystė.
Antroje popietės dalyje vaikai gamino gėlytes iš spalvoto popieriaus, nes vaikų gyvenimas turi būti spalvotas, o viltis – lydėti  siekiant užsibrėžto tikslo. Pagaminę daug gėlyčių, vaikai jas „pasodino“ bibliotekos kieme. Po edukacijos jaunųjų bibliotekos bičiulių laukė judrūs žaidimai lauke.
Popietei pasibaigus, šventės dalyviai, buvo apdovanoti saldžiais prizais. Bibliotekininkė Salvinija palinkėjo vaikams būti uoliais savo gimtojo krašto mylėtojais, aktyviais skaitytojais ir per gyvenimą visada keliauti su šypsena veide.

Salvinija Šeškauskienė,
Šiupylių bibliotekos bibliotekininkė

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 1,254
Gabrielė Giunterytė-Puzinienė. Vilniuje ir Lietuvos dvaruose
GARSINIS SKAITYMAS „LINKSMI SKAITYMAI PO BERŽELIU“ RINGUVĖNŲ BIBLIOTEKOJE

1 Comment