Paskelbta  Lap 13, 2019

DIDŽIOJO KNYGŲ PRISTATYMO ATRANKINIS TURAS KURŠĖNUOSE

2019 m. lapkričio 8 d. Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro salėje rinkosi vaikai mėgstantys ne tik skaityti, bet ir norintys jas rekomenduoti kitiems. Renginio vedėja, Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vedėja Joneta Filinskė džiaugėsi tokiu gausiu būriu vaikų iš viso Šiaulių rajono: Gruzdžių, Kužių, Naisių, Kuršėnų. Atrankiniame ture parodyta 11 pasirodymų įvairiose amžiaus grupėse.
Nors visi moksleiviai buvo labai kūrybingi ir išradingi, tačiau į finalą komisiją turėjo išrinkti tik pačias geriausias, įdomiausiai pasirinktą knygą pristačiusias, komandas.
Komisiją sudarė trys nariai: Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vyr. specialistė Vitolda Dovidauskienė, Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo skyriaus vedėja Inga Liekmanienė ir Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Informacijos ir kraštotyros skyriaus kultūrinių veiklų koordinatorė ir organizatorė Roberta Rasikienė, kurie negailėjo pagyrimų ir patarimų renginio dalyviams.
Visi dalyviai apdovanoti Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos skirtais prizais, įteiktos padėkos. Lietuvos Respublikos seimo pirmosios pavaduotojos padėjėja Ada Grakauskienė visus atrankinio turo dalyvius apdovanojo knygomis iš fondo ,,Švieskime vaikus“, o geriausiems – įteiktos ir saldžios dovanėlės.
Iš 1–4 klasių moksleivių geriausiai pasirodė trečiokė Patricija Kuodytė. Ji labai dažnai lankosi Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekoje, kurioje gausu įvairiausių lėlių. Šios lėlės ir įkvėpė pristatymui pasirinkti Ignės Zarambaitės knygą „Skudurinukė“.
Tarp 5–8 klasių geriausiai pasirodė Ugnė Jasiškytė, kuri muzikaliai pristatė Katherine Paterson knygą ,,Tiltas į Terabitiją“.
Vyriausiųjų grupėje geriausiai pasirodė Naisių mokyklos 9-tokė Augustė Zikaitė pristačiusi Rūta Šepetys knygą ,,Tarp pilkų debesų“.
Komisijos išrinktus tris geriausius pasirodymus lapkričio 14 d. bus galima pamatyti Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Didžiojo knygų pristatymo finale.

Roberta Rasikienė,
Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Informacijos ir kraštotyros skyriaus kultūrinių veiklų organizatorė ir koordinatorė

Nuotraukos  Karolinos Jasiukevičiūtės

 

 

 

Kategorijos Naujienos Svarbu
Pasidalinti įrašu
  • 610
PADĖKA UŽ AKTYVŲ DALYVAVIMĄ TEMINĖJE AKCIJOJE „SENJORŲ DIENOS INTERNETE 2019“
ŠIAURĖS ŠALIŲ LITERATŪROS SAVAITĖS ATIDARYMO ŠVENTĖ GRUZDŽIŲ AUGUSTINO GRICIAUS BIBLIOTEKOJE

Nėra komentarų