Paskelbta  Lie 29, 2020

DALYVAUKITE INICIATYVOJE „METAS KEISTI“

Šiaulių rajono savivaldybės viešoji biblioteka dalyvauja Europos socialinio fondo agentūros (ESFA) rengiamame pilietinių iniciatyvų konkurse „Metas keisti“. Konkursui pateiktas Kužių bibliotekos projektas „Pasiryžk pokyčiams“, kurio metu buvo įkurta multisensorinė erdvė.

„Metas keisti“ – tai Europos socialinio fondo agentūros (ESFA) organizuojama kampanija, skirta tam, kad kuo daugiau Lietuvos gyventojų sužinotų apie šalia jų vykdomas iniciatyvas, prie jų prisijungtų, būtų įkvėpti geriausių pavyzdžių ir imtųsi iniciatyvos patys.
Mūsų pagrindinis siekis – įtraukti žmones į visuomeninę ir pilietinę veiklą, ugdyti lyderystę ir pilietinę brandą. Siekiame stiprinti suvokimą, kad kiekvienas gali turėti įtakos gerinant savo bendruomenę, aplinką bei valstybę ir dalyvauti priimant visiems svarbius sprendimus.
Piliečių iniciatyvos – tai jų pačių sugalvoti sprendimai, ką daryti, kad aplinkoje būtų viena problema, sunkumu ar neteisybe mažiau.
Būtinai atiduokite savo balsą už patikusią iniciatyvą nuo rugpjūčio 16 d. iki rugpjūčio 31 d.
Kiekvieną dieną galite balsuoti vieną kartą >>https://metaskeisti.lt/iniciatyvos 
Nugalėtojas bus paskelbtas rugsėjo 2 dieną, o juo taps daugiausia balsų tinklalapyje surinkusi iniciatyva.

Susipažinkite su mūsų pateikta konkursine medžiaga apie Kužių bibliotekos projektą „Pasiryžk pokyčiams“ tinklalapyje>>https://metaskeisti.lt/iniciatyva/pasiryzk-pokyciams

Kategorijos Naujienos PROJEKTAI Svarbu
Pasidalinti įrašu
  • 729
EDUKACINIAI UŽSIĖMIMAI XX TEATRŲ FESTIVALYJE KURTUVĖNUOSE
GYVENIMAS KAIP ŽYGDARBIS, PASKIRTAS LIETUVIŠKAM  ŽODŽIUI

Nėra komentarų