Paskelbta  Sau 30, 2019

BIBLIOTEKOJE PRALEISK LAIKĄ KŪRYBIŠKAI!

Bibliotekose nuolat stengiamės atnaujinti įvairiausias edukacines priemones, jog atėję vaikai galėtų išbandyti ugdomuosius žaidimus ir lavintų savo kūrybiškumą. Šį kartą kviečiame išbandyti medinį konstruktorių ,,Upė“.
Tai – pirmasis žaidimas pasaulyje, mokinantis rašyti ir skaityti ne dėliojant jau turimas raides ir skaičius, o atpažįstant esmines jų formas ir sukuriant jas pačiam. Taip lavinamas vaiko kūrybingumas ir mokomasi spręsti iškilusias problemas. Žaidimas skirtas 3-10 metų vaikams.
Edukacinis medinis konstruktorius-žaidimas, padedantis vaikui mokytis skaityti, rašyti ir skaičiuoti. Kiekviena raidė ir skaičius sudedama ar pastatoma iš atskirų detalių. Tokiu būdu mažylis skatinamas atpažinti ir sukonstruoti raides, skaičius bei eksperimentuoti su šriftu. Tos pačios detalės gali būti naudojamos statant kelius, tiltus, pilis, dėliojant pasakų herojus ir taip be galo be krašto. Žaidimas lavina vaiko kūrybingumą, motoriką, supratimą apie pusiausvyrą, padeda mokytis kalbos ir matematikos.
Medinės konstruktoriaus detalės gaminamos iš beržo. Jos neklijuotos, nedažytos ir nelakuotos, todėl saugios naudoti vaikams. Jei norisi paspalvinti, mažieji gali detales nudažyti.
Šiuos konstruktorius jau galite išbandyti Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekoje ir Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje.
Vasario mėnesį įvairiausių žaidimų rinkiniai ir šis konstruktorius viešės Drąsučių bibliotekoje. Kiekvieną mėnesį žaidimai bus vis kitame Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos struktūriniame teritoriniame padalinyje. Sekite naujienas ir ateikite išbandyti!

Informacijos ir kraštotyros skyriaus informacija

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 895
„KNYGŲ KALĖDOS“ PRANOKO VISUS LŪKESČIUS
VASARIO MĖNESIO RENGINIAI (2019 M.)

Nėra komentarų