Paskelbta  Geg 07, 2019

B. A. Paris. Grąžink mane

Grąžink mane / B. A. Paris. – 2019. – 325, [2] p. UDK: 821.111-31.

Anglų rašytojos, tikros įtampos ir psichologinių trilerių meistrės B. A. Paris knyga „Grąžink mane“ sukels begales klausimų, išlaikys nežinomybę ir audrins vaizduotę iki paskutinio puslapio. Tai pasakojimas apie dingusią moterį ir keistus ženklus, kurie gąsdina jos buvusį vaikiną ir seserį. Ar gali būti, kad ji grįžo?
Ji dingo. Jis gyveno toliau. Visos paslaptys buvo saugios – iki dabar.
Finas ir Leila yra jauni, įsimylėję ir jiems dabar atostogos. Jie važiuoja greitkeliu, kai Finas nusprendžia sustoti poilsio aikštelėje pasinaudoti tualetu. Jis iššoka iš automobilio, užrakina duris ir nueina. Kai grįžta – Leilos nebėra. Daugiau jis jos nematė. Tokią istoriją Finas papasakoja ir policijai. Tačiau tai nėra visa istorija.
Praėjus daugiau nei dešimtmečiui Finas kuria naują gyvenimą su Leilos seserimi Elena. Juos suartino bendras gedulas ir jiedu liko drauge. Tačiau yra kažkas, ko Finas apie Eleną vis dar nesupranta. Jo širdis nori tikėti, kad ji skirta jam, nors šeštasis jausmas kužda nepasitikėti Elena.
Prieš pat Fino ir Elenos vestuves, Finas sulaukia telefono skambučio. Kai kas iš jo praeities matė Leilą. Yra ir kitų užuominų. Prie Fino ir Elenos namų atsiranda seni Leilos daiktai. Slaptos žinutės, užuominos, įspėjimai. Jei Leila gyva, ko ji nori? Ir kiek ji žino?
Romanas „Grąžink mane“ – tai psichologinis trileris, kuris privers jus abejoti viskuo iki pat pribloškiančios kulminacijos.

Kategorijos Anotacijos
Pasidalinti įrašu
  • 689
Max Tegmark. Gyvybė 3.0
Marius Repšys. Heraklis Nr. 4

Nėra komentarų