Paskelbta  Bal 25, 2016

AUKŠTELKĖS BIBLIOTEKOJE – RENGINIAI, SKIRTI NACIONALINEI BIBLIOTEKŲ SAVAITEI

Lietuvos bibliotekininkų draugija  2016 metų balandžio 23–29 dienomis skelbia Nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę, jos tema „Stiprios bibliotekos – stipri visuomenė“.
Aukštelkės biblioteka 16-ąją Nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę pradėjo balandžio 23 dieną 10 valandą ryto.  Bibliotekos skaitytojai  ir bibliotekininkė Stasė Stonkuvienė prisijungė prie Aukštelkės bendruomenės „Aukštarūžė“ pirmininkės Violetos Budreckienės organizuojamos akcijos „Darom – 2016“. Susirinkę akcijos dalyviai pasiskirstė į komandas, kurioms buvo paskirstytos atskiros gyvenvietės teritorijos. Surinkę šiukšles, akcijos dalyviai grįžo į bendruomenės namus, kur jų laukė šeimininkės su karšta arbata ir šašlykais. Labai džiugu, kad akcijoje dalyvavo jauna Laimos ir Giedriaus Mikštų šeima su trim vaikais.
Balandžio 25 dieną Aukštelkės bibliotekoje vyko edukacinis užsiėmimas, kurio metu darėme skirtukus knygoms. Pirmiausia internete ieškojome idėjų,  kaip ir iš ko galima pasidaryti skirtukus. Skirtukus knygoms gaminome iš popieriaus ir siūlų. Juos papuošėme savo padarytais bumbuliukais iš siūlų, gėlytėmis, sagomis, karoliukais. Skirtukai padeda tausoti knygas, nes skaitantysis nelanksto lapų. Nacionalinės bibliotekų savaitės metu daliname skirtukus visiems bibliotekos lankytojams.
Stasė Stonkuvienė,
Aukštelkės bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė
Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 2,026
EDUKACINIS RENGINYS „NE TIK KNYGOS MŪSŲ SIELOS DRAUGAI“
ŠEKSPYRO SKAITYMAI GILAIČIŲ BIBLIOTEKOJE

Nėra komentarų