Paskelbta  Bal 30, 2019

ATVELYKIO ŠVENTĖ „PABŪKIME KARTU“ KURTUVĖNUOSE

2019 m. balandžio 26 dieną į Kurtuvėnų mokyklos-daugiafunkcio centro salėje organizuojamą Atvelykio šventę ,,Pasibūkime kartu“ sugužėjo gausus kurtuvėniškių būrys. Bibliotekininkė Aurelija Kniurienė ir kultūros darbuotoja Edita Ramančionienė susirinkusiuosius pasveikino su pavasariu, atbundančia gamta.
,,Gyvenimo tėkmės ratas nenumaldomai skuba į priekį. Praėjusio laiko nebėra. Lyg dulkės vėjyje…“ Tai žodžiai kurtuvėniškio poeto, fotomenininko Algirdo Kontrimo. Fotomenininkas papasakojo apie kūrybą, laiko sustabdytas akimirkas, kurias mato pro objektyvo stiklą. Jis pristatė du naujausius fotoalbumus: ,,Šiaulių rajono vaizdai ir ženklai“ ir ,,XVIII-asis Kurtuvėnų dvaro teatrų vasaros festivalis“, kuriuos padovanojo Kurtuvėnų bibliotekai. Parodė savo sukurtus muzikinius klipus „Į Motinų žemę“, ,,Tai aukštai, tai žemai“ su įamžintais Kurtuvėnų apylinkių vaizdais, Pauliaus Stalionio ir Lauros Remeikienės įdainuotomis dainomis.
Vakaras neprailgo klausantis Arvydo Marcinkevičiaus vadovaujamos Bazilionų filialo kaimo kapelos atliekamų trankių kūrinių. Renginio dalyviai ne tik klausėsi dainų, bet mielai dainavo kartu. Nustebino Raimondo Sinkevičiaus padainuota daina ,,Tėvui“, kur melodiją sukūrė atlikėjas pagal Algirdo Kontrimo parašytus žodžius.
Meno vadovė E. Ramančionienė supažindino su Atvelykio papročiais ir tradicijomis. Visi galėjo apžiūrėti vyresniosios bibliotekininkės Aurelijos Kniurienės parengtą knygų, margučių parodą ,,Pavasario dvelksmas“.
Smagu pasibūti kartu, pabendrauti, pavakaroti sėdint prie arbatos puodelio.

Aurelija Kniurienė,
Kurtuvėnų bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

Nuotraukos Aurelijos Kniurienės

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 829
POPIETĖ „KNYGA – MUS JUNGIANTIS TILTAS“, SKIRTA KAIRIŲ BIBLIOTEKOS 70-MEČIUI
ĮVYKĘ RENGINIAI. GEGUŽĖ (2019 M.)

Nėra komentarų