Paskelbta  Rgs 19, 2016

„AŠ IR VASARA SU KNYGA“ ŠIUPYLIUOSE

regular_vasarasuknyga_spalvotasŠtai ir baigėsi konkursas „Vasara su knyga“ Šiupylių bibliotekoje. Rugsėjo 9 dieną vyresnioji bibliotekininkė Salvinija Šeškauskienė sukvietė jaunuosius skaitytojus pasidžiaugti nuveiktais vasaros darbais. Aptarė įdomias perskaitytas knygeles, įvertino vaikų kūrybiškai atliktas užduotis.
Visą vasarą jaunimas aktyviai dalyvavo fotografijų konkurse vaikams ir jaunimui „Aš ir vasara su knyga“. Skaitė įdomias knygeles ir siuntė į biblioteką savo fotonuotraukas (asmenukes) su perskaityta knygele. Bibliotekoje surengta konkurso dalyvių fotografijų paroda. Vaikams įteiktos atminimo dovanėlės.
Trys aktyviausios ir drąsiausios skaitytojos:  Augustė ir Gabrielė Stankaitytės ir Kamilė Sidabraitė noriai sudalyvavo konkurse „Vasaros skaitymo iššūkis“. Mergaitės prisiregistravo bibliotekoje, mėgavosi skaitymu ir atliko visas 10 užduočių: skaitė knygą, kuri buvo išleista jų gimimo metais, mėlynu viršeliu, su pakvaišusia antrašte, istorinį įvykį ir t.t. Po to atliko kūrybines užduotis: piešė knygos herojus, lipdė iš plastilino, kūrė skulptūras. Viską įamžino telefonu ir siuntė į Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešąją biblioteką, kur jų darbeliai buvo paviešinti Facebook nuotraukų albume „Skaitymo iššūkis 2016“. Mergaitės apdovanotos oranžinėmis kuprinėlėmis su pagalvėle.
Džiaugiamės aktyviais Šiupylių bibliotekos skaitytojais ir laukiame kitų iššūkių!

Salvinija Šeškauskienė,
Šiupylių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 1,698
SUSIPAŽINKIME SU VARPUTĖNŲ LOBIAIS
LITERATŪRINĖ POPIETĖ „LAIKO UPĖS SLENKSČIAI“

Nėra komentarų