Paskelbta  Rgs 30, 2016

APTARTI SVARBIAUSI KLAUSIMAI SUSIJĘ SU BIBLIOTEKA

Rugsėjo 30 dieną Šiaulių rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko darbuotojų pasitarimas. Į pasitarimą susirinko visos struktūrinių teritorinių padalinių bibliotekininkės, administracija. Įžanginį žodį pasitarime sakė direktorės pavaduotoja Birutė Litevkienė. Ji taip pat pristatė bibliotekos veiklos planavimo kryptis. Sveikinimo žodžius bei planus dėl 2018 metų Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo išsakė Šiaulių rajono savivaldybės administracijos kultūros skyriaus vedėjo pavaduotoja Laimutė Varkalienė. Almantas Šlivinskas, vyriausiasis bibliotekininkas projektinei ir edukacinei veiklai, visiems priminė 2016 metais laimėtus ir vykdomus projektus. Pateikė sąrašą projektų, kurie dar planuojami 2017 metams.
Kultūrinės veiklos vadybininkė Roberta Rasikienė nagrinėjo renginių organizavimo klausimus. Struktūravo pagrindinius patarimus būsimų renginių tobulinimui ir kūrimui. Taip pat taisykles, kuriomis reiktų remtis norint paviešinti renginius.
Albina Černikienė – fondo komplektavimo ir tvarkymo skyriaus vedėja, skaitė pranešimą apie  klasikinį dokumentų fondo pritaikymą skaitmeninei informacijai.
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vaikų literatūros skyriaus vedėja Janina Spulginienė pasitarimo metu dalijosi patirtimi apie elektroninių knygų skaitymą. Pasak bibliotekininkės, šis skaitymo būdas, kol kas tik labai mažais žingsneliais populiarėjantis jaunimo tarpe, tačiau ateityje tikimasi didesnio susidomėjimo.
Vyriausioji metodininkė Audronė Kiršinaitė supažindino ir patikslino svarbiausius aspektus susijusius su ataskaitų rengimu.
Informacijos ir kraštotyros skyriaus vedėja Rita Nesavaitė parengė pranešimą apie 2017 metų minėtinas datas ir jubiliejus. Taip pat detalizavo su kraštotyrine veikla susijusius aspektus.
Viešosios bibliotekos direktorė Ingrida Klupšaitė pasitarimą papildė idėjomis ir nuotraukomis, kurias parsivežė iš stažuotės po Suomijos bibliotekas.
Pasitarimo metu darbuotojai aktyviai uždavinėjo klausimus ir dalijosi patirtimi.

 

Roberta Rasikienė,
Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos kultūrinės veiklos vadybininkė

 

 

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 1,687
2016 SPALIS
PRISIMINKIME, KOKIAIS ŽAISLAIS ŽAIDĖ MŪSŲ SENELIAI

Nėra komentarų