Paskelbta  Geg 07, 2019

Allison Pearson. Ir kaip ji viską ištveria?

Ir kaip ji viską ištveria? / Allison Pearson. – 2019. – 462, [2] p. UDK: 821.111-31.

Britų rašytojos Allison Pearson romanas „Ir kaip ji viską ištveria“ tapo bestseleriu, o pagal jį sukurtame filme vaidino pati Sarah Jessica Parker.

Keitės gyvenimas buvo kone tobulas – ji turėjo gražius namus, du nuostabius vaikus, puikų vyrą. Pagaliau būtų galima atsipūsti ir pasidžiaugti sunkaus darbo vaisiais. Tačiau ji net nepastebėjo, kaip vaikai tapo paaugliais (kitaip tariant – monstrais), o jos vyrui Ričardui prasidėjo vidutinio amžiaus krizė – jis metė darbą, pradėjo važinėti dviračiu, visus pinigus leidžia įvairioms terapijoms ir siekia nušvitimo. Taigi, kadangi Ričardas į šeimą pinigų neparneša, todėl Keitei nelieka nieko kito tik grįžti į darbą.

Deja, kompanijos ne itin linkusios samdyti 49-erių metų mamą, todėl Keitė daro tai, ką ir privalo daryti: pasisamdo trenerį, nubraukia keletą metų ir susikuria naują gyvenimo aprašymą.
Galiausiai radusi darbą Keitė ir vėl supranta, kad pateko į užburtą ir per greitai besisukantį ratą – kasdien reikia įrodinėti savo vertę darbe, tvarkytis su paauglių dramomis ir prižiūrėti silpstančius tėvus, o laikrodis nepaliaujamai tiksi penkiasdešimtojo gimtadienio link.

Juokinga ir graudi ir tikroviška knyga „Ir kaip ji viską ištveria“ tęsia skaitytojų jau pamėgtos herojės Keitės Redi gyvenimo nuotykį.

Kategorijos Anotacijos
Pasidalinti įrašu
  • 743
Marius Repšys. Heraklis Nr. 4
Tomas Balkelis. Lemtingi metai

Nėra komentarų